Z listów do Redakcji

„Vivat Akademia” jest coraz bardziej ciekawszym pismem – z niecierpliwością czekam na następny numer. Dziękuję za przesyłki. Roman Pustołka – Wydział Geodezji Górniczej – 1957. (28.03.2011)

Właśnie otrzymałem Vivat Akademia (zeszyt 6). Ucieszyłem się. Serdecznie dziękuję, to miłe. Kontakt z uczelnią daje mi wiele radości. Czasopismo jest – jak zawsze – ciekawe, ładnie i fachowo redagowane – gratulacje. Jan Korzeniowski. (5.05.2011)

Droga Redakcjo. Otrzymaliśmy kwietniowy numer „Vivat Akademia”, który dotarł do nas pomimo mylnie napisanego adresu. „Vivat Academia” informuje, przypomina, uczy. Jest pięknie wydana i bardzo interesująco redagowana. Dziękujemy. Barbara i Roman Popielakowie. (USA, 16.07.2011)